.

Компатибилен Гола Сијалица 78-6969-9893-5 за 3M X90/X90W Проектор Светилка Светилки без домување

Компатибилен Гола Сијалица 78-6969-9893-5 за 3M X90/X90W Проектор Светилка Светилки без домување

DEN 2880.00

Пристапност
Во достапна форма


Компатибилен Гола Сијалица 78-6969-9893-5 за 3 M X90/X90 W Проектор Светилка Светилки без домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : 78-6969-9893-5 за 3 M
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за 3 M X90/X90 W
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : без домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.
2. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.
1. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.
3. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.

Главните карактеристики

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
78-6969-9893-5 За 3M