.

Компатибилен Крушка Светилка BL-FP200C / СП.85S01G.C01 за OPTOMA HD32 / HD70 / HD7000 Проектори

Компатибилен Крушка Светилка BL-FP200C / СП.85S01G.C01 за OPTOMA HD32 / HD70 / HD7000 Проектори

DEN 1824.00

Пристапност
Во достапна форма

Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 85-265 V Апликација : Комерцијални,Затворен,Професионална Сертификација : CCC,CQC Бренд Име : CTLAMP Карактеристики : Гол Сијалица Просечен Живот (часот) : 2500 Гаранција : 120 дена Прозрачна Флукс : 2500 База Тип : 2 G11 Број на Модел : BL-FP200 C / СП.85 S01 G.C01 Функција : Замена Голи Светилка за Ламбата Модул : BL-FP200 C / СП.85 S01 G.C01 Светилка Живот : >2000h Гаранција : 120days Wattage : 200 W Проектор / Проектори : За OPTOMA HD32 / HD70 / HD7000 1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
превозот
Товарни НЕ ги покриваат дополнителните трошоци на далечинскиот регионот. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел. Ако вашето место е оддалечена област ние имаме право да испрати со ЕМС или Пост воздух mail. Ако вашата земја припаѓаат на DHL Express Курир, но ќе се оддалечена област, имаме право да испрати до вас преку ЕМС. или на Друг начин да се испрати! DHL : Канада, Австралија, Велика Британија, Франција, Германија, Шпанија, Италија, Европски Земји Јужна Кореја, Тајланд, Јапонија, Малезија, Мексико, Сингапур и Сл.( Освен Оддалечена Област ) ЕМС : руската Федерација, Бразил, Аргентина, Перу, Чиле, Турција, Индија, Итн
ВНИМАНИЕ
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот Светилка со Домување
2.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
BL-FP200C / СП.85S01G.C01