.

Оригинални Гола Сијалица ЕЗ.JC900.001 Светилка за ACER S5201 S5201B S5301WB T111 PS-X11 T111E PS-X11K T121E PS-W11K Проектор Сијалица

Оригинални Гола Сијалица ЕЗ.JC900.001 Светилка за ACER S5201 S5201B S5301WB T111 PS-X11 T111E PS-X11K T121E PS-W11K Проектор Сијалица

DEN 2544.00

Пристапност
Во достапна форма

Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки Број на Модел : EC.JC900.001 светилка за ACER крушка светилка is_customized : Да Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење Тип : 100% Оригинални Гола Сијалица За нас : Производителот Припаѓаат на : Компатибилност Компатибилност : крушка светилка за ACER S5201 S5201 B S5301 WB T111 PS-X11 T111 E PS-X11 K T121 E PS-W11 K Живот време : до 2000hours Гаранција : 180days се Користи : бизнис,училиште,образование,дома Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен Со Станбен или не : без домување Пакување : 1 единица за секој обична кутија Пакет, вклучувајќи : 1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче) превозот 1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се ЕМС, E-EMS,DHL, итн. (во зависност од секоја земја), товарни НЕ Ги покриваат дополнителните трошоци на далечинскиот регионот. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел. Ако вашето место е оддалечена област ние имаме право да испрати со ЕМС или Пост воздух mail. Ако вашата земја припаѓаат на DHL Express Курир, но ќе се оддалечена област, имаме право да испрати до вас преку ЕМС.или на Друг начин да се испрати! DHL : Канада, Австралија, Велика Британија, Франција, Германија, Шпанија, Италија, Европски Земји Јужна Кореја, Тајланд, Јапонија, Малезија, Мексико, Сингапур и Сл.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
ЕК.JC900.001