.

P-VIP100/120/150/1.0 P22h Замена Светилки за SANYO LMP19J LMP21J LMP21 LMP27 LMP50 Проектори

P-VIP100/120/150/1.0 P22h Замена Светилки за SANYO LMP19J LMP21J LMP21 LMP27 LMP50 Проектори

DEN 2160.00

Пристапност
Во достапна форма


Светилки Детали :
100% нови Компатибилни светилка
Тип : Проектор Гола сијалица
Дел Број : 150 W 65*70
Компатибилен со : SANYO LMP19 J / LMP21 J / LMP21 / LMP27 / LMP50
Wattage : 120/150
Замена на проектор сијалица животен век : 2000 Часа.
Лесно да се инсталира.
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Квалитет Гаранција : 150 дена по испорака
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
превозот
Товарни НЕ ги покриваат дополнителните трошоци на далечинскиот регионот. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел. Ако вашето место е оддалечена област ние имаме право да испрати со ЕМС или Пост воздух mail. Ако вашата земја припаѓаат на DHL Express Курир, но ќе се оддалечена област, имаме право да испрати до вас преку ЕМС. или на Друг начин да се испрати! DHL : Канада, Австралија, Велика Британија, Франција, Германија, Шпанија, Италија, Европски Земји Јужна Кореја, Тајланд, Јапонија, Малезија, Мексико, Сингапур и Сл.( Освен Оддалечена Област ) ЕМС : руската Федерација, Бразил, Аргентина, Перу, Чиле, Турција, Индија, Итн
ВНИМАНИЕ
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Оригиналниот Голи Светилка
3.

Главните карактеристики

Број На Модел На:
P-VIP100/120/150/1.0 P22h