.

Компатибилен Гола Сијалица НН-LP19 9269A001 за Canon НН-5210 / НН-5220 / НН-5220E Проектор Крушка Светилка без домување

Компатибилен Гола Сијалица НН-LP19 9269A001 за Canon НН-5210 / НН-5220 / НН-5220E Проектор Крушка Светилка без домување

DEN 2640.00

Пристапност
Во достапна форма


Компатибилен Гола Сијалица НН-LP19 / 9269 A001 за Canon НН-5210 / НН-5220 / НН-5220 E Проектор Крушка Светилка без домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : НН-LP19 9269 A001 за Canon
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за Canon НН-5210 / НН-5220 / НН-5220 E
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : без домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.
2. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка.
1. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.
3. Под речиси исто време на испорака, ние имаме право да се избере нова експрес начин доколку тоа е потребно.

Главните карактеристики

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
НН-LP19 9269A001 за Canon