.

МУДРО ПАТУВАЊЕ СТП Автомобил Камион Возило Табла Анти Не Магија Лизга Леплива Зафат Подлога Душеци Handstands За GPS IPhone7 6 5S

МУДРО ПАТУВАЊЕ СТП Автомобил Камион Возило Табла Анти Не Магија Лизга Леплива Зафат Подлога Душеци Handstands За GPS IPhone7 6 5S

401.76
DEN 382.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Оваа анти-лизга мат е мулти-функција на производот со супер силен adsorbability! Откако ќе го изберете, тоа ќе додадете многу удобноста на вашиот возење живот.
Тоа е мулти-функција против пролизгување мат со супер силен adsorbability!
Може да се стави вашиот клуч, очила за сонце, мобилен телефон, цигари, монети и други остатоци работи на тоа да ги спречи лизгање исклучи кога ќе се'повторно возење.
И, исто така, може да се стави на мобилен телефон вертикално за да ја видите мапата кога ќе се'повторно возење. Тоа 's лесно да го допрете екранот на телефонот.
Овој мат ќе стане чиста повторно по мијат во вода.
Без лепило или магнет е потребно, таа може директно да се држиме за автомобили, камиони, ЏИП, бродови, авиони, возови и др.
Answer : ___________________________ Note : мобилен телефон во сликата не е вклучена.
Објектот боја : Црна
Предмет тип : Мат & Тепих
Материјал : Гума
Функција : Анти-лизга
Објектот тежина : околу 79g / 2.8 оз
Објектот големина : околу 15.5 * 9.9 * 2cm/6.1 * 3.9 * 0.79 во
Пакет големина : 19 * 12 * 2.2 cm/7.48 * 4.72 * 0.87 во
Пакет тежина : околу 102g / 3.6 оз
Пакетот Вклучува :
1 * Анти-лизга Мат

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна
Материјал Тип:
Пластични делови
Бренд Име:
МУДРО ПАТУВАЊЕ