.

10 Компјутери за 5*24*7mm 3D Печатач У Риболов Справи со Риболов Прачка Ритам Тркала Тип+O Прстен Гумени Прстен Гума Имајќи Макара Поправка

10 Компјутери за 5*24*7mm 3D Печатач У Риболов Справи со Риболов Прачка Ритам Тркала Тип+O Прстен Гумени Прстен Гума Имајќи Макара Поправка

906.72
DEN 834.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


Имаме многу други различни видови на Ролери, Pls проверете ги следите :
M6*22*7
СТП Ролери
Туш Ролери Врата

Главните карактеристики

Број На Модел На:
WJ036
Материјал:
ПОМ
Тип:
Прозорецот Ролки
Потекло:
Кина
КОЛИЧИНА:
10 Компјутери
Sotck:
богатите
Пакет:
OPP вреќа
Услуга:
Пад на превозот
Дијаметар:
5*24*7mm