.

JEXXI 2018 Нова Мода Широк Луксузни Гроздобер Жените Коктел 925 Sterling Silver Прст Прстени Најдобар Подарок за Денот на Вљубените

JEXXI 2018 Нова Мода Широк Луксузни Гроздобер Жените Коктел 925 Sterling Silver Прст Прстени Најдобар Подарок за Денот на Вљубените

295.20
DEN 192.00 -35 %

Пристапност
Во достапна форма


1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput .
Ви благодарам многу.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Чешка
Повод:
Партија
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
JEXXI
Број На Модел На:
J43801
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
овална
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
n
- Годишнината Партија Прстен:
жените свадба прстен
Стил:
Романтични
Компатибилност:
Други