.

CLUCI Класичната Прстен Фитинг за домот, жените Свадба/Ангажман, Прилагодлив Фунта Сребрен Прстен бел цвет и циркон

CLUCI Класичната Прстен Фитинг за домот, жените Свадба/Ангажман, Прилагодлив Фунта Сребрен Прстен бел цвет и циркон

DEN 566.40

Пристапност
Во достапна форма


Забелешка : На 925 sterling silver прилагодливи прстен додаток со циркони ќе направи да изгледаат повеќе домот. Тоа е изработен од сребро 925, можете да го користите лепак да се држиме бисер на тоа, која ќе го направи најубав подарок за секоја прилика. На прилагодливи затворање обезбедува совршено се вклопуваат. Оваа наведени цената е за 1 парче фунта сребрен прстен монтирање. Облечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / Предложи
Подарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски Над $150 може да се добие бесплатен превозот од UPS или DHL. Производ Време за Подготовка : 1-2 дена откако го примиле исплата на Превозот Време : 3-5 дена од страна на UPS или DHL, 12-45 дена од e Packet

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Поставување Тип:
Бар Поставување
Бренд Име:
CLUCI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
SR2057SB
Повод:
Партија
CertificateType:
NGTC
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Количина:
1 парче прстен монтажа (Не бисери)
Тежина:
1.70g
Големина:
Adjustable
Поправи бисер големина:
6~7mm
Цирконот Износ:
1pcs