.

CLUCI bowknot Прилагодливи домот Прстен може да додадете 2 бисери Bague Bijoux Sterling Silver Женски свадба Прстен Додаток со циркони

CLUCI bowknot Прилагодливи домот Прстен може да додадете 2 бисери Bague Bijoux Sterling Silver Женски свадба Прстен Додаток со циркони

DEN 595.20

Пристапност
Во достапна форма


Забелешка : На 925 sterling silver прилагодливи прстен додаток со циркони ќе направи да изгледаат повеќе домот. Тоа е изработен од сребро 925, можете да го користите лепак да се држиме бисер на тоа, која ќе го направи најубав подарок за секоја прилика. На прилагодливи затворање обезбедува совршено се вклопуваат. Оваа наведени цената е за 1 парче фунта сребрен прстен монтирање. Облечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / Предложи
Подарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски Над $150 може да се добие бесплатен превозот од UPS или DHL. Производ Време за Подготовка : 1-2 дена откако го примиле исплата на Превозот Време : 3-5 дена од страна на UPS или DHL, 12-45 дена од e Packet

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
SR2064SB
Поставување Тип:
Бар Поставување
Бренд Име:
CLUCI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
CertificateType:
NGTC
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Количина:
1 парче прстен монтажа (Не бисери)
Тежина:
1.20g
Големина:
Adjustable
Поправи бисер големина:
7~8мм
Цирконот Износ:
32PCS