.

925 Сребрен Прстен Прекрасна Мала Мачка Свежи рачно изработени Отворање Шепи Прстен Подарок Женски ZC050

925 Сребрен Прстен Прекрасна Мала Мачка Свежи рачно изработени Отворање Шепи Прстен Подарок Женски ZC050

518.40
DEN 467.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


12683966138046950 Мода Накит US $ 3.90 /парче US $ 3.76 /парче US $ 12.00 /парче US $ 3.88 /парче US $ 4.98 /парче US $ 6.25 /парче US $ 6.45 /парче US $ 6.20 /парче US $ 7.65 /парче US $ 12.45 /парче US $ 7.90 /парче US $ 3.90 /парче US $ 4.99 /парче US $ 3.55 /парче US $ 5.48 /парче
Овој производ е една цена. Прстени за една цена, колку ќе потрае неколку.
Материјал : s925 sterling silver
Тежина : Ретро тежина од околу 1.1 g

Главните карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Бренд Име:
Batfldy
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Повод:
Годишнина
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
5063
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Никој
Површината Ширина:
3мм
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
YIW
Вид:
Прстени
Пигмент:
сребрена
Пакување:
Независно од пакување
Големина:
Adjustable opening
Повод за подароци за испорака:
роденден
Стил:
Жените
материјал квалитет:
Сребро.
Чистота:
925 сребрен
моделирање:
Животните