.

Hemiston 925 Sterling Silver Гроздобер Темно Четири Цвеќиња Женски Прстен, Едноставност Накит за Жените TS R169

Hemiston 925 Sterling Silver Гроздобер Темно Четири Цвеќиња Женски Прстен, Едноставност Накит за Жените TS R169

DEN 518.40

Пристапност
Во достапна форма


Materila : 925 Фунта Сребро, поцрнети, platium позлатен
Тежина : 3.0 g

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Површината Ширина:
11mm
Број На Модел На:
TSR169
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
hemiston
налог :
100% 925 Sterling Silver Ако не Целосна Наплата
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Материјал:
Сребро.