.

Jemmin Луксузни Нови Виолетова Вода Капка Скапоцен Камен Свадба Ангажман Прстени За Жените 925 Sterling Silver Син Оган Опал Прст Прстен

Jemmin Луксузни Нови Виолетова Вода Капка Скапоцен Камен Свадба Ангажман Прстени За Жените 925 Sterling Silver Син Оган Опал Прст Прстен

548.64
DEN 302.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма


Име : 925 Sterling Silver Прстени Опал
Функција : Анти-промена на бојата/Спречување на алергијата
Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : 6/7/8/9

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Партија
Главниот Камен:
опал
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Сертификат Број:
опал прстени
Стил:
Тренди
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Поставување Тип:
Тензија Планината
Број На Модел На:
опал прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови