.

Тренди 925 Фунта Сребрен Накит 11 Мулти-боја Кубни Циркони Прстени За Жените Прстени Големина 6 7 8 9 10

Тренди 925 Фунта Сребрен Накит 11 Мулти-боја Кубни Циркони Прстени За Жените Прстени Големина 6 7 8 9 10

314.88
DEN 217.00 -31 %

Пристапност
Во достапна форма


Тренди Царска Круна Рубин WIite Топаз Прстени За Жените 18k Злато Позлатен Партија Прстени Големина 6 7 8 9 Слободни Накит Кутија&Превозот

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Површината Ширина:
13mm
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
R0003
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Додатоци
Големина:
6 7 8 9 10
Главната боја:
мулти-бои
Главниот Камен:
Полу-скапоцени камења
Техника:
Рачно изработени
квалитет:
Добар квалитет
Земја на Производство:
Guangdong Кина
Is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен