.

Jemmin Прекрасни 925 Sterling Silver Гроздобер Накит Мулти Бои Кристал Опал Прстени Мода Накит За Жените за Партија Подарок

Jemmin Прекрасни 925 Sterling Silver Гроздобер Накит Мулти Бои Кристал Опал Прстени Мода Накит За Жените за Партија Подарок

565.92
DEN 334.00 -41 %

Пристапност
Во достапна форма


Jemmin Прекрасни 925 Sterling Silver Гроздобер Накит Мулти Бои Кристал Опал Прстени Мода Накит За Жените за Партија Подарок
Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони
Материјал : 925 Сребрен Опал Камен
Количини : 1 парче

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Jemmin
Број На Модел На:
J00700
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Прстени Тип:
Свадба Бендови