.

Jemmin рачно изработени парична Казна Накит Фунта Сребрена Боја Цвет Прстен со ААА Прилагодлива Големина Мода Прстен за Жени

Jemmin рачно изработени парична Казна Накит Фунта Сребрена Боја Цвет Прстен со ААА Прилагодлива Големина Мода Прстен за Жени

282.72
DEN 187.00 -34 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : Кубни Циркони
Количини : 1pcs
Боја : Како На Сликата Покажа
Големина : Прилагодлива Големина

Главните карактеристики

Бренд Име:
Jemmin
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Повод:
Свадба
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
XJZ150
Стил:
Романтични
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Обликотшема:
Цвет
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна