.

2018 Kacakid Бебе Чевли Деца Мека Единствена Бебе Девојка Принцеза Првиот Пешаци Prewalkers Секојдневен Чевли на Злато/Сребро за 9-18 МИЛИОНИ Деца Y6

2018 Kacakid Бебе Чевли Деца Мека Единствена Бебе Девојка Принцеза Првиот Пешаци Prewalkers Секојдневен Чевли на Злато/Сребро за 9-18 МИЛИОНИ Деца Y6

195.36
DEN 155.00 -21 %

Пристапност
Во достапна форма


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",
Ако сакате Промена на Продавница ,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
>>Ако ви се допаѓа предмети кои сте ги добиле,plz ни даде позитивни повратни информации и да ја објавите слика со вашите скапоцени објект.
Ви благодарам многу!!! ^-^
##################################
2018 Kacakid Бебе Чевли Деца Мека Единствена Бебе Девојка Принцеза Првиот Пешаци Prewalkers Секојдневен Чевли на Злато/Сребро за 9-18 МИЛИОНИ Деца Y6
##################################
Димензии : Должина Ширина Возраст 9-12 12.5 cm/4.9 6.0 cm/2.36 9-12М 12-18 13.5 cm/5.3 6.0 cm/2.36 12-18 МИЛИОНИ Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање
Пакетот Вклучува : 1* Девојки Чевли

Главните карактеристики

Бебе Возраст:
7-12 Месеци, 13-18 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Горниот Материјал:
ПВЦ
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
Kacakid
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојка