.

Трговија на големо Флорални Бебе Девојки Нога Маска Цвет Мода Новороденче Нога Влечки Еластична Нога Бендови 300pairs/многу

Трговија на големо Флорални Бебе Девојки Нога Маска Цвет Мода Новороденче Нога Влечки Еластична Нога Бендови 300pairs/многу

DEN 10080.00

Пристапност
Во достапна форма


Моден Новороденче Нога Цвет Додатоци
Кога ќе го поставите цел,ве молиме изберете код како што покажува на опцијата,ако у треба други кодот од следнава листа,pls изберете ја опцијата" друго код"И НАПИШЕТЕ го кодот за цел забелешка.така што ние може да ви испрати вистинскиот како што choosed.ние нормално брод ur цел да се спроведе во 1-2 работни дена.
Овде ние и ветуваме да понудат врвен квалитет,competetive цена,добра комуникација,брза испорака и убаво услуга

Главните карактеристики

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Hooyi
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Моден Елемент:
печ
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Outsole Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Флорални
a:
бебе чевли bebe бебе девојка чевли бебе момче чевли
b:
бебе moccasins девојки чевли bebes чевли
c:
памук solf рачно изработени бебе сандала чевли чорапи обука за чевли
d:
бебе чевли девојки bebe се кандидира bebe чорапи
f:
чевли бебе bebe бебе чевли момче
g:
nb чевли бебе платно чевли
h:
bebe првиот пешаци новороденче чевли деца чевли
i:
бебе прво вокер чевли првиот пешаци moccasins велур bebe
j:
2017 пролет есенски чевли момчиња чевли
k:
деца девојка чевли деца чевли бебе бебе бебе чевли девојка