.

WONBO 2018 Бебе Прво Пешаци Мода Бебе Чевли Бебе Moccasins Не се лизга Дополнителните Деца Чевли Мека Доенчиња Креветчето Чевли

WONBO 2018 Бебе Прво Пешаци Мода Бебе Чевли Бебе Moccasins Не се лизга Дополнителните Деца Чевли Мека Доенчиња Креветчето Чевли

239.04
DEN 198.00 -17 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис : Предмет тип : стп кожени чевли Материјали : Brand New Висок Квалитет на Боја : како фотографии Големина : US1= 0-6 M = 11cm insole должина на чевли US2 = 6-12 M = 12cm insole должина на чевли US3 = 12-18 МИЛИОНИ = 13cm insole должина на чевли Топло Совети : ве Молиме според вашето бебе е метри должина cm купите, наместо возраст Нашата единица е cm ,и 1 инч=2.54 см ако не знаете како да го изберат правото големини, добредојдовте да контактирате со нас.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
ПВЦ
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
WONBO
Моден Елемент:
Fringe
Сезоната:
Сите Сезони
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Чипка-Up
боја:
Како фотографии
Возраст:
мало девојче,0-2age бебе
Одговараат на:
бебе се носат,Затворен деца
Пол:
бебе девојка бебе момче
is_customized:
yes
Горниот Материјал:
СТП Кожа
За сезоната:
Пролет, Есен
бебе moccasins чевли:
Првиот Пешаци