.

Птици Папагали Виси Се Хранат Сад Замав Кафез Играчки За Parakeet Cockatiel Cockatoo

Птици Папагали Виси Се Хранат Сад Замав Кафез Играчки За Parakeet Cockatiel Cockatoo

182.40
DEN 160.00 -12 %

Пристапност
Во достапна форма


Птици Папагали Виси Се Хранат Сад Замав Кафез Играчки За Parakeet Cockatiel Cockatoo
Карактеристики : Природни, еко-пријателски материјали Леснотија за користење.Виси хранење играчка. Примена : Омилени играчки за миленичиња, птици, cockatiels, parakeets, папагали, и други мали животни.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Милениче Виси Хранење Сад (без мало пакет)

Главните карактеристики

Тип:
Птици
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Материјал:
акрилик,од не ' рѓосувачки челик
боја:
Случаен испорака
Големина:
S/L
S:
стан.26x7x7cm/10.23x2.75x2.75
L:
стан.26x9.5x9.5cm/10.23x3.74x3.74
Количина:
1pc