.

1Pc Гулаб Јајце Гнездо Мат Dehumidification Дише Птици Снабдување со Природни Влакна Трева

1Pc Гулаб Јајце Гнездо Мат Dehumidification Дише Птици Снабдување со Природни Влакна Трева

60.96
DEN 55.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Издржливи и перат. Дише и лесно да се исуши. Прекрасно место за гулаб јајца или птици. Може да се стави овој мат на пластични гнездо да се заштити јајца добро. Може да се задржи јајца и со голем капацитет на садот. 1 парче на гулаб јајце гнездо мат само,други додатоци демо на сликата не се вклучени! Спецификација : Материјал : Природни Влакна Боја : Кафена Димензии : Дијаметар : S : 21x0.7cm/8.27x0.28" L : 22x1cm/8.66x0.39" Големина : S,L Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Гулаб Јајце Гнездо Мат

Главните карактеристики

Големина:
S, L
Тип:
Птици
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Природни Влакна