.

1Pc Птица Папагал Гнездо Природни Кокос Школка Виси Синџир Кафез Играчки Замав Куќа Финч

1Pc Птица Папагал Гнездо Природни Кокос Школка Виси Синџир Кафез Играчки Замав Куќа Финч

329.76
DEN 313.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Придава лесно да било метален кафез со вклучени клипови. Виси на врвот на кафези. Донесе миленици втор дом! Не само гнездо,но исто така замав да се забавуваат со нив! Трајни и стабилни. Мек материјал во внатрешноста ќе биде поудобно. 1 компјутер од птица гнездо само,други додатоци демо на сликата не се вклучени! Спецификација : Материјал : Кокос Школка во Боја : Како на слики прикажани Димензии : Должина : 31cm/12.20" Дијаметар : 12cm/4.72" Дупка со Дијаметар : 6cm/2.36" Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Птица Гнездо

Главните карактеристики

Тип:
Птици
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
кокос школка