.

Зима Жените Џемпери и Pullovers Женски 2018 Долг Ракав О-Вратот Плетење Геометриски Печати Имитација Зајакот Кашмир Џемпер

Зима Жените Џемпери и Pullovers Женски 2018 Долг Ракав О-Вратот Плетење Геометриски Печати Имитација Зајакот Кашмир Џемпер

1017.12
DEN 814.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Информации За Производот
Зима Жените Џемпери и Pullovers Женски 2017 Долг Ракав О-Вратот Плетење Геометриски Печати Имитација Зајакот Кашмир Џемпер
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
1.Стандард на Услуги трае околу 18-39 работни дена.
2.Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена.
3.Превозот време за време на сезона(Божиќ,Кинески New Year итн) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде 2% ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не сте задоволни со нашите производи ,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка.ние guranteee ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас .
1.Ние сме professial продавачот на жените облека. ние си имаме свој дизајн тим ,но ние сме исто така среќни што ќе може да понуди слика на популарни стилови во вашата земја ,ако објектите се топла продажба откако ќе ги продадат ,ние ќе ви ги даде попуст со вашата нарачка .

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
M015
Материјал Состав:
Акрилик,Полиестер,Viscose,Имитација зајакот кашмир,Spandex
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Spandex,Viscose
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
LSYCDS
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Геометриски
Техника:
Компјутер Плетени
боја:
Карамел Боја
Големина:
One Size
Ткаенини:
Ткаенина е многу еластичен
Големина Информации:
Големината мерка можеби има околу 2-3cm разлика, ова е прифатливо
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима