.

нова мода чиста коза кашмир дебели поврзана мажите pullover џемпер комбинација plaid Oneck темно сива боја 2color S/4XL

нова мода чиста коза кашмир дебели поврзана мажите pullover џемпер комбинација plaid Oneck темно сива боја 2color S/4XL

DEN 5520.00

Пристапност
Во достапна форма


100% коза кашмир дебели сплетам
cashmere составот>95%
о-вратот. целосна ракав
plaid/H-директно
дизајниран & изменуваат од страна на ЕУ,2017
висок квалитет направени во Внатрешна Монголија,Кина
плочка се мери со рака, еластична сплетам, -/+2cm pls се разбере

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
Перка Dreey
Волна:
Стандард Волна
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Cashmere
Број На Модел На:
YXN17CX76
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Шаблон Тип:
Plaid
Комбинација:
еден дел не се вклучуваат било какви други додатоци