.

JoursNeige Плетени Pullovers 2017 Нова Мода О Вратот Младите Извртување Плетени Џемпер Мажите Плетени Џемпери и Pullovers Тинејџер

JoursNeige Плетени Pullovers 2017 Нова Мода О Вратот Младите Извртување Плетени Џемпер Мажите Плетени Џемпери и Pullovers Тинејџер

1056.00
DEN 950.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на Снег е Продавница
-Ние само се фокусира на квалитетот и модата-
Опис На Производот :
100% Нов со Висок Квалитет
Големина : M,L,XL,XXL
Тежината; за 0,7 кг
Сезона : Пролет, Есен,Зима
Напомена :
1. Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум не може да биде околу 2 cm грешка поради прирачник за мерење
2. Бои може да биде малку поинаква помеѓу сликите и вистински предмети, ве молиме да се разбере.
3, големината е Азија Големина,1cm=0.394 инчен

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Акрилик
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
SSSQ011
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Волна:
Крупни Волна
Бренд Име:
JoursNeige
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Тип Верзија:
Тенок
Повод:
На улица,на Работа,на Секојдневниот живот
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина