.

Резервоар за гориво Мерач Мерка Floater за Мицубиши Pajero Montero Shogun 1 2 I II 1983-2004 MB571603

Резервоар за гориво Мерач Мерка Floater за Мицубиши Pajero Montero Shogun 1 2 I II 1983-2004 MB571603

DEN 957.60

Пристапност
Во достапна форма


Почитувани Клиенти,
Ви благодариме за вниманието!
Еве некои точки што треба да се покаже пред вас се направи наредби :
1 . Кина Пост е евтин, но ќе трае толку долго време, па дури и месеци. Затоа, ве молиме обидете се да го користите DHL или Fedex ако ви треба дел итна.
2 . Со оглед на посебни производи, што го продаде, тоа не е лесно за некои луѓе да се потврди кој дел е погоден.
Тука е единствен начин да се однесува на (Само за референца, ве молиме контактирајте да добие помош ако не сте сигурни дали тоа се вклопува) :
Најдете вашиот ВИН број, (17 броеви, се однесуваат на следните слика), проверка на 6-8 броеви , тоа е моделот ние листа на насловот и деталите.
Како што се : JMBSN CS3 A 9 U00**** ,моделот е CS3 A
JMBLY V98 W 8 J00**** ,моделот е V98 W
JMYLN CU5 W 6 J00**** ,моделот е CU5 W
3 . Можете да проверите на стариот дел , претежно таму ќе биде на ОЕМ број.
Како што се : MR204853, MB620532, 8619 A016, 1345 A069
4 . Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете помош ако не сте сигурни дали дел се вклопува.
За испорака
1. Ако сте во Бразил, Аргентина , Чиле, Турција, ве молиме да ги доставите вашите CNPJ / CPF / ДДВ број ако испратите преку DHL/Федекс/UPS/ТНТ, или ние ќе го промени превозот начин да ЕМС без информирање.
2. Ако сте во Русија , ве молиме наведете вашето име и презиме .
3. Преку DHL/Федекс/UPS/ТНТ, ќе има дополнителни трошоци $45 ако вашата адреса е далечинскиот еден , ние ќе чанг тоа да ЕМС ако вие не ја плати далечински адреса дополнителни трошоци. (Кина Пост Воздух Парцела ако нема EMS на вашата земја )
4. Ние promiss предмети се исти како тие се опишани, но ние имаме право да го промените неутрален пакет без лого, кои може да бидат различни како што изгледа на сликите. Или може да биде висок ДАНОК треба да се плати.
5. Ако пратката е не успеа доставени од неточна или недостасува неопходни за испорака на информации, или ако не се направи царинење, ние нема да сноси никаква одговорност.

Главните карактеристики

Бренд Име:
KOWZE
Производителот Дел Број:
MB571603
Другиот Дел Број:
MB 571603
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши