.

Audew Мотоцикл Скутер SUV Внатрешно Бензински Гориво Допрете За вклучување-Исклучување Motobike Бензински Switch За 90cc 110cc 120cc 125cc 140cc

Audew Мотоцикл Скутер SUV Внатрешно Бензински Гориво Допрете За вклучување-Исклучување Motobike Бензински Switch За 90cc 110cc 120cc 125cc 140cc

383.52
DEN 364.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Мотоцикл Скутер/SUV Внатрешно Бензински Гориво Допрете За вклучување-Исклучување
Опис :
Ова е во согласност гориво допрете за мотор гориво системи.
Тоа може да се користи на било велосипед за кои се бара во-линија допрете за контрола на гориво проток.
Мерење :
Дијаметар на Одредување Дупка(s) : 7mm / 0.27"
Млазницата Внатрешен Дијаметар : 3мм / 0.12"
Млазницата Надворешниот Дијаметар (Најмалиот) : 5mm / 0.2"
Млазницата Надворешниот Дијаметар (Најголем) : 5.9 mm / 0.23"
Должина од Влезот до Излезот : 55мм / 2.17"
Спецификација :
Материјал : Алуминиум
Боја : како на сликата шоу
Fitment :
Одговара за 90cc 110cc 120cc 125cc 140cc/ПДД/DIRT BIKE.
Пакет Се Вклучени :
1 X Резервоар за Гориво Switch ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : НИСКА ЦЕНА на ПРОИЗВОДИ СО ЕКОНОМСКИ ПРЕВОЗОТ, НЕ TRACKABLE, ве МОЛИМЕ ВНИМАНИЕ ПРЕД да РЕД

Главните карактеристики

Бренд Име:
NIHAO МОТОР
Тип На Објект:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик