.

Алуминиум Легура Рачната Сопирачка Костец Заштитна Маска Автомобил Внатрешни Додатоци Рачната Сопирачка Капаци

Алуминиум Легура Рачната Сопирачка Костец Заштитна Маска Автомобил Внатрешни Додатоци Рачната Сопирачка Капаци

655.20
DEN 557.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Алуминиум Легура Рачната Сопирачка Костец Заштитна Маска Автомобил Внатрешни Додатоци Рачната Сопирачка Капаци Објект Информации : 1.Материјал : Алуминиум Легура. 2.Големина : 12.5 cm * за 3,7 см. 3.Боја : Црна / Црвена и Sliver. 4.Тежина : 140 g. 5.Пакетот Вклучува : 1x Рака пауза 4x Завртка 1x Spanner Објект Карактеристики : 1.100% сосема нов. 2.Се вклопат за повеќето од рачен менувач. 3.Директна замена за оригиналната, нема промена е потребно. Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см). 2.Не постојат инструкции се вклучени во овој комплет.Професионалната Инсталација Е Препорачливо! 3.Ве молиме споредете ја големината со твоите оригиналот пред купување!
Ве молиме Имајте предвид : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас. Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Плаќање
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, прифати Т/T, Western Union, кредитна картичка. Ние се очекува да ја примите вашата исплата во рок од 3 дена по поставување на својата цел.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Рачната Сопирачка Костец
Бренд Име:
AUMOHALL
Објектот Ширина:
1.5inch
Специјални Функции:
Рачната Сопирачка Костец Заштитна Маска
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
RT797-171220
Објектот Висина:
5inch
Година:
2017 Автомобил Рачната Сопирачка
Објектот Тежина:
0.14kg
Објектот Должина:
1.5inch
боја:
Црна / Црвена и Sliver