.

PONSNY Автомобил рачната сопирачка Опфаќа Случај за BMW 320i Вистинска Кожа Авто рачната сопирачка Костец Црна Маска

PONSNY Автомобил рачната сопирачка Опфаќа Случај за BMW 320i Вистинска Кожа Авто рачната сопирачка Костец Црна Маска

744.00
DEN 610.00 -18 %

Пристапност
Во достапна форма


Соодветни модели на автомобили : BMW 320i
Answer : ___________________________ Note : производот е рачната сопирачка покрива, не рачката на рачната сопирачка. Можеби рачната сопирачка не е иста 100% во различни земји, ве молиме потврдете го вашиот автомобил рачната сопирачка е ист со ставка опис.Или можете да ги даде на сопствени услуги на фотографии на вашиот автомобил рачната сопирачка за да го потврдите.
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Alipay Escow Плаќање. Само по купувачи се примени предмети, ние може да се добие на плаќање. На Alipay Escow Плаќање може да го прифати Кредитна Картичка, Western Union, Банкарски Трансфер. Купувачите имаат повеќе избор да одлучи на пригоден начин.
2. Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот. Детални превозот адреса вклучуваат : име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака, корисничко име.
3. Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготват на стоки и направи пратката во рок од вети дена колку што е можно поскоро.
4. Ние не сме одговорни за било ДДВ или прилагодено полнење. Ако имате било какви проблеми во донесувањето на плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ИСПОРАКА
1. Во светот превозот со ЕМС, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ, Кина пост, E-пакет, Хонг Конг пост и сл.

Главните карактеристики

Боја Име:
Црна, Црвена
Тип На Објект:
Рачната Сопирачка Костец
Име На Модел:
BMH02
Бренд Име:
PONSNY
Материјал Тип:
Вистинска Кожа
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Должина:
15cm
Објектот Тежина:
0.1kg
боја:
Црна кожа со Црн конец, Црна кожа со Црвен конец
забелешка:
Ве молиме потврдете го вашиот автомобил рачната сопирачка е ист со ставка опис