.

Yuji-Хонг Автомобил рачната сопирачка Опфаќа Случај за Hyundai Rohens-Купе 2009-2012 Автомобил-стил, Вистинска Кожа Покрива Црна/Црвена линии

Yuji-Хонг Автомобил рачната сопирачка Опфаќа Случај за Hyundai Rohens-Купе 2009-2012 Автомобил-стил, Вистинска Кожа Покрива Црна/Црвена линии

792.00
DEN 634.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


ПЛАЌАЊЕ
1.Ние Прифаќаме Alipay Escow Плаќање. Само по купувачи се примени предмети, ние може да се добие на плаќање. На Alipay Escow Плаќање може да го прифати Кредитна Картичка, Western Union, Банкарски Трансфер. Купувачите имаат повеќе избор да одлучи на пригоден начин.
2.Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот.Детални превозот адреса вклучуваат : име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака, корисничко име.
3.Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготват на стоки и направи пратката во рок од вети дена колку што е можно поскоро.
4.Ние не сме одговорни за било ДДВ или прилагодено полнење.Ако имате било какви проблеми во донесувањето на плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт. ИСПОРАКА
1. Во светот превозот со ЕМС, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ, Кина пост, E-пакет, Хонг Конг пост и сл. 2. За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор. 3. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Рачната Сопирачка Костец
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
Yuji-Хонг
Материјал Тип:
Вистинска Кожа
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
боја:
Црна кожа со црни линии / Црна кожа wtih црвени линии
забелешка:
Направени за специјални модели на автомобили, ве молиме потврдете го вашиот автомобил рачната сопирачка е иста