.

OE Квалитет PA66-GF30 Мотор Ладење Термостат Домување Маска+Температура на Вода Temp. Сензор За Cruze Astra 96984103 96817255

OE Квалитет PA66-GF30 Мотор Ладење Термостат Домување Маска+Температура на Вода Temp. Сензор За Cruze Astra 96984103 96817255

1295.52
DEN 1231.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

ОЕМ БР. : 96984103 , 96817255 ,55578419 , 25192228 HONGWIN АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD. КИНА Голема количина е прифатливо! ВЕЛЕДРОГЕРИЈА, ДОБРЕДОЈДОВТЕ ,ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО ЦЕНА. GUANRANTEE : ЕДНА ГОДИНА, РАЗВИВАЊЕ на MOUDLE СПОРЕД ОРИГИНАЛНИОТ ПРИМЕРОК се КОРИСТИ ЗА "Опел" : Astra H Bj. 2004 - 2016 Година Insignia Bj. 2008 - 2016 Година Vectra C Bj. 2005 - 2016 Година Zafira Б Bj. 2005 - 2016 Година Chevrolet Cruze

Главните карактеристики

Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ВКЛОПУВААТ СО ТЕРМОСТАТ
Другиот Дел Број:
71744389,55564890 , 7174 4389,5556 4890
Објектот Висина:
2519 2228, 5557 8419
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Cruze-Година:
2013,2011,2014,2010,2015,2012
Објектот Должина:
55353311, 71770832 , 5535 3311, 7177 0832
Специјални Функции:
Ладење Термостат Домување Маска+Температура На Вода Temp. Сензор
Материјал Тип:
Оригиналниот Пластични PA66-GF30
Производителот Дел Број:
96817255 , 96984103 , 9681 7255 , 9698 4103
Осветленост Дел Број:
55577284, 1338177, 96984103 , 5557 7284, 1338177, 9698 4103
Chevrolet Модел:
CRUZE
Објектот Ширина:
25192228 , 55578419
Бренд Име:
Hongwin
Објектот Тежина:
400G