.

Прилагодливи Mitre Кутија 0/22.5/45/90 Степен На Кастрење Видов Дрво Сечење Рака Видов Хардвер Алатки

Прилагодливи Mitre Кутија 0/22.5/45/90 Степен На Кастрење Видов Дрво Сечење Рака Видов Хардвер Алатки

DEN 1103.52

Пристапност
Во достапна форма

Прилагодливи Mitre кутија 0/22.5/45/90 степен на кастрење видов дрво сечење рака видов хардвер алатки
Материјал : Цврсти пластични (mitre кутија)
Карактеристики : Mitre кутија има 0° агол, 22.5° агол, агол од 45° степени, а 90° агол.
Боја : Портокалова (Стр ictures може да имаат мало боја разлика проблем поради светлото и на камерата на екранот)
N.W. : 540g
Примена : За агол сечење, итн.
Цената е само за mitre кутија

Главните карактеристики

Тип:
Рачни Алатки,Пили
DIY Материјали:
Дрво
Пакет:
Случај
Бренд Име:
POGUT
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Број На Модел На:
Прилагодливи Mitre кутија
Број на Парчиња:
1