.

Мултифункционален blet менгеме Машини за Брзо Прилагодливи Бенд Менгеме Polygonal клип 90 Степени Десен Агол Агол Фото Рамка Клипови

Мултифункционален blet менгеме Машини за Брзо Прилагодливи Бенд Менгеме Polygonal клип 90 Степени Десен Агол Агол Фото Рамка Клипови

DEN 955.20

Пристапност
Во достапна форма


Мултифункционален blet менгеме Машини за Брзо Прилагодливи Бенд Менгеме Polygonal клип 90 Степени Десен Агол Агол Фото Рамка Клипови

Главните карактеристики

Тип:
Рака Алатки
Пакет:
Торба
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
POGUT
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Број на Парчиња:
1
Тип:
Бендот Менгеме