.

11 Во 1 Мобилен Поправка Отворање Алатка за Полнење Поставите Pry Шрафцигер За Телефонот Универзална #L057# нова жешка

11 Во 1 Мобилен Поправка Отворање Алатка за Полнење Поставите Pry Шрафцигер За Телефонот Универзална L057 нова жешка

48.96
DEN 45.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Совршен и импресивен квалитет издржливи и корисно Компактен дизајн и лесна Компатибилен со : i Phone, Samsung, Nokia, HTC Мото Sony Универзален Материјал : не ' Рѓосувачки челик и пластични Големина : Како слика што е прикажано(приближно) Боја : Црна + Сина Количина : 1 сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 2 x Пластични Љубопитните Tools-Сина 5 x Шрафцигер 3 x Изберете 1 x Вшмукување чаша

Главните карактеристики

Бренд Име:
YOFE
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Електрични
Број на Парчиња:
11pcs
Број На Модел На:
Мобилен Поправка Отворање Алатка Комплет Наместен
Големина:
other
Примена:
мобилен телефон поправка алатка поставува
Пакет:
Други