.

Svadilfari Мажите Есен и Зима Вистински Кожни Ракавици Нов Моден Бренд Црна Топло Возење Unlined Ракавици Goatskin Белезници

Svadilfari Мажите Есен и Зима Вистински Кожни Ракавици Нов Моден Бренд Црна Топло Возење Unlined Ракавици Goatskin Белезници

2192.64
DEN 1798.00 -18 %

Пристапност
Во достапна форма


Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.што е ракување со времето за цел? а.Обично тоа трае 1-2 дена за да се облекуваат за да биде подготвен за испорака. Ако ви треба итно, PLS контактирајте со нас прво, ние може да дојде твојот ред. 2.Колку време е потребно за превозот време? Кина Пост 15-25 дена .EMS превозот време за 5-10 дена.Fed Ex,ТНТ или DHL Превозот време обично за 3-7 дена. 3.Дали ви се нудат сопствени направени услуга? а.Да,ние го правиме.ние може да се направи на облека според вашиот мерења додека вие се согласувате дека конечната промена може да бидат потребни за најдобро одговара.Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални пред купување на било gown онлајн. 4.она што?s предност на вашите производи? а.Услуга : ви нудиме обичај прави услуга без дополнителна наплата од купувачот. Ние сме компанија intergret дизајн,производство,маркетинг,можеме да ви понудиме најдобра цена и по услуга .
Повратни информации :
1.Почитувани купувачи,ако се е во ред.ве молиме да ни даде ја напушти 5 ѕвезда повратни информации.Ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни даде некои совети.
2.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте со нас пред да се јавите вашите повратни информации,ние не се надевам некоја грешка, влијаат на нашиот бизнис.

Главните карактеристики

Ракавици Големина:
M, L, XL
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
DL-11007
Шаблон Тип:
Dot
Пол:
Мажи
Материјал:
Вистинска Кожа
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Бренд Име:
SVADILFARI
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници