.

GYKAEO Бренд Жените Гласник Кеси СТП Кожна Торба Дами Crossbody Мала Торба Женски Вечер Ден Канџите Кеси Sac Главен

GYKAEO Бренд Жените Гласник Кеси СТП Кожна Торба Дами Crossbody Мала Торба Женски Вечер Ден Канџите Кеси Sac Главен

703.68
DEN 479.00 -32 %

Пристапност
Во достапна форма


Напомена : најновата верзија на 2018!!!
Најновите топла продажба тип!!Мода ,убава,топла продаде!
· Материјал : Топ СТП кожа
· Големина : 22cm x 8cm x 20cm
· Функција : Гласник торба/торба
· 5 Стилови на располагање
· Повод : Отворено,забава,работа
· Вклучуваат : 1 Појас Забелешки : 1. Поради различни метод за мерење, мерење грешки во рок од 3 cm се неизбежни и прифатливи;
2. Бои на вашиот монитор за компјутер или мобилен може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашите прилагодувања.
3. Модели на чантата може да имаат малку различни, поради различни производство на време и производство на различни серии. Внатрешниот материјал може да биде различен. Ние ќе ја испорача производот во случаен начин.
4. Нормално е дека таа кожа мириса на прв. Ставање торба надвор за неколку дена ќе го направи мирисот прахосвам.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Главен Материјал:
Патент Кожа
Бренд Име:
Gykaeo
Пол:
Жените
Број На Модел На:
a283
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Декорација:
Beading,Занитвам
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
седло
Повод:
Разноврсна