.

Miyahouse Мода Универзумот Дизајн Жените Tote Чанта Галакси Простор Ѕвезда Печатени Торба Дама Лето Плажа Торба

Miyahouse Мода Универзумот Дизајн Жените Tote Чанта Галакси Простор Ѕвезда Печатени Торба Дама Лето Плажа Торба

DEN 548.16

Пристапност
Во достапна форма


Miyahouse Мода Универзумот Дизајн Жените Tote Чанта Галакси Простор Ѕвезда Печатени Торба Дама Лето Плажа Торба
ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ : Платно ПРЕДМЕТ ТИП : Жените Чанта .Торба КАПАЦИТЕТ : Може да се Стави Во Ipad ,Чаши,Чадори ,Книги,Мобилни Телефони, Паричници И Така Натаму ЗАБЕЛЕШКА : 1 инч= 2.54 см; 1 cm=0.39 инчен Поради прирачник за мерење ќе има 1-2cm грешка
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Стил:
Моден
Надворешноста:
Никој
Бренд Име:
MIYAHOUSE
Број На Модел На:
1164b
Обликот:
Повик Tote
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Декорација:
Никој
Главен Материјал:
Платно
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Шаблон Тип:
Универзумот
Главен Материјал:
Платно
Моден:
Женски Платно Торба
Популарната:
Печатење Торба За Жени
Важат за:
Жените Женски Дама
Шема:
Жените Секојдневен Плажа Торба
Моден 1:
Секојдневна Употреба Платно Чанта
Стилски:
Женски Платно Плажа Торба
плажа торба:
Еден Шопинг Торба