.

6 Поставува Жените Кожни Чанти Гласник Композитни Кеси жените бренд дизајнер 2018 луксузни Познати Брендови Мода Торба XS-329

6 Поставува Жените Кожни Чанти Гласник Композитни Кеси жените бренд дизајнер 2018 луксузни Познати Брендови Мода Торба XS-329

2399.04
DEN 1416.00 -41 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : Кожа стп
Димензии : 30cm(Должина)x28cm(Дебелина)x13cm(Висина) & 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен
Тежина : 1100g
Достапни Боја : Како фотографии покажа
Тип : женска чанти,торби,рамо торби,рачни торби,purses,чанти за жени,жени спојки
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Како различни компјутери екранот боите различно ,бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики ,ви благодариме за вашето разбирање.
2.големина : pls дозволете 0-2cm разликата се должи на рачно мерење.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Тешко
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Бренд Име:
Mihhailov
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
XS-329
Обликот:
Повик Tote
Надворешноста:
Солидна Торба
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна