.

2018 Нови Вистинска Кожа Мода Жените Чанти Висок Квалитет Дами Рамо Чанти Женски Девојка Вистински Школка Луксузни Crossbody Торба

2018 Нови Вистинска Кожа Мода Жените Чанти Висок Квалитет Дами Рамо Чанти Женски Девојка Вистински Школка Луксузни Crossbody Торба

4752.00
DEN 2424.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма


добредојдовте во мојата продавница!
торба големина : 24 X19x14.5cm
Материјал : крава вистинска кожа Забелешка : За различни measureing метод,големината може да постојат и 2-3cm толеранција, ова не е голем квалитет проблем
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Главните карактеристики

Бренд Име:
AIBKHK
Обликот:
Школка
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Ruched
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број На Модел На:
1220
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти