.

BARHEE женска Чанта Чисто Платно Кофа Рамо Кеси корејски Модните Икони Tote Торба за Студентски Младите Дами Рака Торба Женски

BARHEE женска Чанта Чисто Платно Кофа Рамо Кеси корејски Модните Икони Tote Торба за Студентски Младите Дами Рака Торба Женски

1462.08
DEN 833.00 -43 %

Пристапност
Во достапна форма


BARHEE женска Чанта Чисто Платно Кофа Рамо Кеси корејски Модните Икони Tote Торба за Студентите Младите Дами Рака Торба Женски Големина 32x32x15cm Боја Црна/ Сина Материјал Платно (Памук) Функција Торба/ Tote Одговара за Млади Дами/ Студенти Стил Мода/ Неврзан Повод Дневно/ Неврзан/ Travel/Училиште


Главните карактеристики

Големина:
32x32x15cm
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број На Модел На:
MA02-4-01
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Обликот:
кофа
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Затворање Тип:
Hasp
Број на Рачки/Ремени:
Две
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
Barhee
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Отворете Џеб