.

X-Онлајн 051417 нова жешка жени рака торба женски занитвам торба ден спојки торба

X-Онлајн 051417 нова жешка жени рака торба женски занитвам торба ден спојки торба

DEN 432.00

Пристапност
Во достапна форма

X-Онлајн 051417 нова жешка жени рака торба женски занитвам торба ден спојки торба

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Размавта
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Декорација:
Занитвам
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Затворање Тип:
маска
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
PU
Големина:
26*3*16cm