.

Удобен Новороденче Прашка Старечки Покритие За Breastfeed,Дише Бебе Hipseat Ранец,0-36 Месеци Бебето Превозникот Младата Заврши

Удобен Новороденче Прашка Старечки Покритие За Breastfeed,Дише Бебе Hipseat Ранец,0-36 Месеци Бебето Превозникот Младата Заврши

1776.00
DEN 1154.00 -35 %

Пристапност
Во достапна форма


Удобен Новороденче Прашка Старечки Покритие За Breastfeed,Дише Бебе Hipseat Ранец,0-36 Месеци Бебето Превозникот Младата Заврши
Вчитување Имајќи : 15kg
Големина на Превозникот : Околу 180 cm
Опсег на Бебето Возраст : 0~36 Months
(1cm=0.39 инчен /1 инч=2.54 см)
Удобен Новороденче Прашка Старечки Покритие За Breastfeed,Дише Бебе Hipseat Ранец,0-36 Месеци Бебето Превозникот Младата Заврши

Главните карактеристики

Големина:
OneSize
Тип:
Ранци & Превозници
Носители Тип:
Лице-до-Лице,Хоризонтална
Товарот:
15kg
Шаблон Тип:
Dot
Бренд Име:
changbvss
Материјал:
Памук,Полиестер
Возраст Опсег:
0-36 Месеци
Број На Модел На:
fYBD049
име на производ :
Мека Бебе Превозникот Дише Бебе Прашка Младата Заврши
Вчитување Имајќи:
15 кг
Опсег на Бебето Возраст:
Карактеристики :
Дише Старечки Покрие Удобен
Големина на:
Околу 180 cm