.

Моден Злато Кожа Ранец Жените Црна Гроздобер Голема Торба За Женски тинејџерки Училиште Торба Солидна Ранци mochila XA56H

Моден Злато Кожа Ранец Жените Црна Гроздобер Голема Торба За Женски тинејџерки Училиште Торба Солидна Ранци mochila XA56H

1599.36
DEN 944.00 -41 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : висок квалитет на СТП кожа Надеж : полиестер Капацитет : мобилен телефон,паричник, мини Ipad итн. Боја : црна, сина, црвена, златна Употреба : Секојдневно користи ранец, училиште торба, Спортски торби, патни ранци. Големина : 36 см(висина)*28 см(должина)*14 см(ширина) може да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings. Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Надворешноста:
Тиња Џеб
Техника:
Втиснување
Декорација:
Никој
Капацитет:
20-35 Литарски
Бренд Име:
Luxy месечината
Број На Модел На:
познатите брендови жена Ранец
Дожд Маска:
No
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Жените
Материјал:
висок квалитет на СТП кожа rucksack
боја:
црна, црвена, сина, златна
Стил:
Мода обичните гроздобер ранец
Употреба:
секојдневно се користат торба ранец учениците училишниот ранец
Големина:
36 cm(height)*28 cm(length)*14 cm(width)