.

120317 newhotstacy виткање туристички ранец

120317 newhotstacy виткање туристички ранец

DEN 312.00

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Надворешноста:
Размавта Џеб
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Декорација:
Пердуви,Appliques
Ранци Тип:
Softback
Стил:
Normcore/Минималистички
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Големина:
40*30*13CM