.

2017 Нова мода мажите ранец Платно Мажите Студент Училиште ранци Голем капацитет Тинејџери Гроздобер торба Секојдневен Туристички ранец

2017 Нова мода мажите ранец Платно Мажите Студент Училиште ранци Голем капацитет Тинејџери Гроздобер торба Секојдневен Туристички ранец

DEN 1844.64

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Дожд Маска:
No
Стил:
Preppy Стил
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Број На Модел На:
vz8-05
Декорација:
Никој
Бренд Име:
shunvbasha
Трговија на големо:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes
Стил:
Европски и Американски Стил