.

TUANMING 4PCS/Set Цвет Кристал Бисер Свадба Невестата Коса, Накит Headbands Коса, Игли За Жените Беж Шема Коса Додатоци

TUANMING 4PCS/Set Цвет Кристал Бисер Свадба Невестата Коса, Накит Headbands Коса, Игли За Жените Беж Шема Коса Додатоци

278.40
DEN 237.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Бренд : TUANMING Предмет Тип : Свадба тиара / Headhand Материјал : Симулирани Бисер,Rhinestones, Цинк Легура Процес : рачно изработени Главната Боја : Злато Headband Големина : 5 * 30.5 cm Шноли Големина : 5*9cm Тежина : 30.5 g Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината Подарок за : Невестата/Деверуша/Божиќ Подарок/Нова Година Еколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел слободни

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TUANMING
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
FD548
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Headbands
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Коса Додатоци:
Headbands
Материјал:
Кристал , Бисер , Waire
Употреба повод:
Свадба , Матурска. Партија
боја:
Беж
Големина:
Headbands
Тежина:
30.5