.

Жените Девојка Кошула Лажни Лажно Јака Чиста Боја Чипка Монтажни Lapel Ѓердан Ѓердан Мода Јаки Црно/Бело/Црно Бело

Жените Девојка Кошула Лажни Лажно Јака Чиста Боја Чипка Монтажни Lapel Ѓердан Ѓердан Мода Јаки Црно/Бело/Црно Бело

186.72
DEN 164.00 -12 %

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Сите појавување на додатоци за кошула,блуза,кратки и долги фустани. На dickie јака нуди и стилски и лесен дизајн. Со 4 дупка копчиња, лесно да се стави на и полетување. Двете страни имаат продолжен ленти, може да се стави оружје во и поправи јака позиција. Спецификација : Материјал : Памук Мешавина Боја : Бела,Црна, Стил : Тркалезна јака,Стојат јака,Чипка јака,Флорални чипка јака(Како на сликата прикажани) Количина : 1 компјутер Топло прашува : 1.Ве молиме имајте предвид дека ниска температура, измиени,не кајгана и место под пламнал сонцето за доста долго време. 2.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате. 3.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 4. Лажни Јака само,други додатоци(ако има)ирелевантни демо на сликата не се вклучени. Пакувањето вклучува : Лажни Јака x 1 (без мало пакет)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Монтажни јаки
Бренд Име:
KLV
Материјал:
Памук
Големина:
One Size
Број На Модел На:
лажни јака