.

1 пар ЛЕВО ДЕСНО КОЧНИЦА CALIPER ЗА ФОЛКСВАГЕН PASSAT (2005-) 3C0615404E 3C0615403E ПАР

1 пар ЛЕВО ДЕСНО КОЧНИЦА CALIPER ЗА ФОЛКСВАГЕН PASSAT (2005-) 3C0615404E 3C0615403E ПАР

8112.48
DEN 6977.00 -14 %

Пристапност
Во достапна форма


Погодни за :
2005-2007 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 3 C2 / "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT VARIANT 3 C5
Typ : TDI; TSI; FSI; R36
ОЕМ број или Меѓусебно Дел Број
На Задното Лево :
3 C0615403, 3 C0615403e, 3 C0615403 G
На Задното Десно :
3 C0615404, 3 C0615404 E, 3 C0615404 G
Овие одговара Возила Со Солидна Сопирачки Дискови 282 x 12mm само , Не vented диск Возила .
Количина : 1 Пар на Задното Лево и Десно
Состојба : 100% Сосема Нов
Додатоци : ќе добиете точно како што е прикажано на сликата погоре
Answer : ___________________________ Note :
* Ве молиме потврдете го вашиот стар дел број натпревари со еден од дел броеви погоре
* Професионална инсталација е препорачливо (Без Настава се Вклучени)
* За било какви потреби ве молиме контактирајте со нас .

Главните карактеристики

Нема. на Цилиндри:
2 на Цилиндар
Објектот Должина:
56inch
Објектот Ширина:
78inch
Објектот Висина:
59inch
Објектот Тежина:
4.5kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
maxpeedingrods
Специјални Функции:
За W Passat 3C
Објектот Дијаметар:
56inch
Име На Модел:
За ФОЛКСВАГЕН Passat 3C 1.9 TDI 05-07 Задното Лево Електрична Кочница Caliper 3C0615
Материјал Тип:
Кочница Caliper
Зафатнина:
3.0 L
Тип На Објект:
Цилиндар Тело И Делови
Година:
2006-2015
Состојба:
100% сосема нов, подготвени да го инсталирате
клучни зборови:
Задна Кочница Лево Caliper
ОЕМ број:
3C0615403E
ОЕМ Број 4:
3C0615404EX
Пакетот вклучува:
1 пар како слика покажува
возилото сместување:
Лево
Гаранција:
3 година