.

Жените Chiffon Блуза Пролет, Есен Солидна Чипка Флорални Возбудува Блузи Одблесокот Ракав Кошула Секси Ремени Backless Кошули, Блузи AB705

Жените Chiffon Блуза Пролет, Есен Солидна Чипка Флорални Возбудува Блузи Одблесокот Ракав Кошула Секси Ремени Backless Кошули, Блузи AB705

DEN 1313.76

Пристапност
Во достапна форма

Answer : ___________________________ Note : 1. Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот. 2. Големината е мерена од страна, таму е 2-5 CM грешка. Ви благодариме за разбирањето. 3.Ве молиме имајте во предвид дека моделот печатење позиција нема да биде 100% исто како фотографии, поради сечење. Големина Детали :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчи)
Големина(cm) Биста Должина Половината Ракав Една Големина 72-96 49 62-86 54
Карактеристики :
100% Сосема Нов.Со добар квалитет и подобра изведба. Пакет Содржина : 1 x Блуза
Производот Се Покаже :

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Јака:
Износени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
SexeMara
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Стил:
Повик
Број На Модел На:
Жените Chiffon Блуза AB705
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Возбудува
Облека Должина:
Редовни
повик chiffon блузи жени:
Женски Чипка Блуза
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Жените Ги Возбудува Blusas:
Chiffon Блуза за жена