.

ДУХОТ ЖИВОТНО Мото декоративни осветлување додатоци светлата 48V предните светла LED Супер светло помошни светла Бесплатен Превозот

ДУХОТ ЖИВОТНО Мото декоративни осветлување додатоци светлата 48V предните светла LED Супер светло помошни светла Бесплатен Превозот

1814.88
DEN 1724.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Температура На Боја:
2000k
Lumens:
300lm
Извор На Светлина:
LED
Бренд Име:
ДУХОТ ЅВЕРОТ
Напон:
5V